FC Hradec Králové-FK Olympia Praha

25.04.2018 | Christos Providas

Zatímco v poli jsme byli v prvním poločase votrokům víc než vyrovnaným soupeřem, a během prvního dějství jsme měli i častěji míč na kopačkách, v zakončení jsme branku domácích vůbec neohrozili

Naopak Hradec byl v koncovce mnohem efektivnější. Šanci Martana, střelu Vlkanovy do břevna a další nebezpečnou střelu Zorvana jsme ještě přežili, ale v závěru poločasu jsme už inkasovali. Dokonce dvojnásobně. Nejprve se po centru Vlkanovy přesně pod břevno trefil nejlepší střelec druhé ligy Pázler, a pak v nastaveném čase první půle propadli v obranných činnostech nejprve Fišl a pak Broukal, kterému utekl Vlkanova, a ze sóla zařídil vedení Hradce 2:0. Čtyři minuty po přestávce nás vrátil do zápasu snižující brankou Keita, který proměnil hlavou centr Frizoniho. Jenomže naději na zvrat zmrazil Fišl, který v pokutové území fauloval Čecha a Pázler z penalty přidal svojí druhou branku v zápase. V 69. minutě centroval Frizoni, Jukl se ocitl v presu mezi Plašilem a Čechem, od kterého se míč odrazil do domácí branky, ale rozhodčí Matějček gól neuznal, přesto, že Jukl nikoho nefauloval...Místo další snižující branky jsme pak inkasovali počtvrté a potřetí z kopačky Pázlera, který v 74. minutě proměnil centr Krátkého. A to ještě brankář Stejskal vychytal sedm minut před koncem v tutovce Krátkého.

Branky: 40. 56. z penalty a 74. Pázler, 45 (+1.) Vlkanova-49. Keita.

Rozhodčí Matějček-Melichar, Černý,

žluté karty Martan, Černý-Keita, Katidis, Fišl.

Hradec Králové: Otmar-Černý, Kvída, Čech, Plašil (85. Funda)-Krátký, Zorvan, Janoušek, Martan (78. Miker)-Vlkanova, Pázler (88. Šípek). Trenér: Karel Havlíček.

Olympia: Stejskal-Žežulka (46. Verner), Broukal, Fišl-Moulazimis, Katidis (81. Novák), Giditz, Frizoni-Jukl, Keita, Vasileiou (68. Rothe). Trenér: Oldřich Pařízek.

Muži A | Sobota 12.05.2018, 10:15
FK Olympia - Opava