Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

V sobotu přivítáme Blanické rytíře

29.03.2018 | Christos Providas

Náš soupeř je po neúplných 19. kolech FNL na devátém místě o bod za naším mužstvem. Ale pozor je to pohled zkreslující, protože ze tří jarních zápasů má odehraný jen jeden. 

Z dosud sedmnácti odehraných střetnutí na domácím trávníku z devíti zápasů ztratila Vlašim jedenáct bodů třemi porážkami s Českými Budějovicemi 0:2, naším mužstvem 0:1, Třincem 2:3 a jednou remízou 2:2 s Táborskem. Při skóre 19:12 získala doma 16 bodů. Zvenku přivezli Blaničtí rytíři z osmi zápasů 10 bodů za tři výhry v Příbrami 3:2, na Viktorii Žižkov 1:0 a v Českých Budějovicích 2:0 a za jednu remízu ve Frýdku Místku 1:1. S tímto soupeřem po dvou odložených jarních zápasech s Příbramí a ve Varnsdorfu otevřeli svůj jarní účet domácím střetnutím, ve kterém rozstříleli Frýdek 4:0. Střelecky se blýskl Oskar Fotr, který s dvěma vstřelenými góly byl blízko hattricku.

           Pokud jde o podzimní vzájemný zápas ve Vlašimi, pak přesto, že jsme hráli od 54. minuty bez vyloučeného Lukáše Maršálka, jsme tam dokázali zvítězit gólem Georgiose Katidise 1:0.

        V minulém kole se nám podařilo dokonale zaskočit jednoho z favoritů Fortuna národní ligy. Na Střeleckém ostrově pod Černou věží jsme totiž porazili České Budějovice 1:0 gólem Thomase Vasileioua z 22. minuty. Přivezli jsme si tedy první jarní vítězství.

    „Čeká nás velice těžký zápas, protože Vlašim řadím mezi nejlepší mužstva soutěže. Má kvalitní, mladý a dobře poskládaný tým s řadou individualit, které se prosazují i v reprezentačních výběrech. Po vítězství v Českých Budějovicích bychom rádi navázali na stejný úspěch i v domácím prostředí, což je nejen výzva pro naše hráče, ale i pro naše fanoušky, které bych rád na toto důležité utkání pozval" říká trenér FK Olympia Praha Oldřich Pařízek před utkáním s Vlašimí, které začne v sobotu 31. března na strahovském stadionu v 10:15.

 
Aktuální články
V sobotu hostíme Frýdek-Místek

Prvním velkým úspěchem frýdecko-místeckého fotbalu byl v sezóně 1974-1975 postup do II.ligy, který byl velkým překvapením pro...

 
Změna termínu utkání

Z důvodu kolize akcí na stadionu ve Vítkovicích bude zápas 26. kola mezi Městským Fotbalovým Klubem Vítkovice a.s. a Fk...

 
FK Olympie Praha-1.FK Příbram

Hned v úvodu jsme mohli favorizované Středočechy pořádně zaskočit. Během šesti minut jsme totiž mohli skórovat. V první...

 
V sobotu přijede Příbram
 
FC Varnsdorf - FK Olympia Praha
 
V neděli ve Varnsdorfu
 
Dělba bodů s Vlašimí
 
Hráč Fk Olympia Praha Daniel Fišl v Reprezentační osmnáctce
 
Přátelské utkání v Uhříněvsi
 
FK Olympia Praha - FC Sellier Bellot Vlašim
 
Utkání
Muži A | Neděle 08.04.2018, 16:30
21. kolo
2:1
Varnsdorf - FK Olympia
 
Muži A | Sobota 14.04.2018, 10:15
22. kolo
2:2
FK Olympia - Příbram
 
Muži A | Sobota 21.04.2018, 10:15
23. kolo
VS.
FK Olympia - Frýdek-Místek
 
 
FK Olympia a.s.- kontakt: info@fkolympia.cz RSS